SVARĪGA INFORMĀCIJA SALONA KLIENTIEM

 CIENĪJAMIE KLIENTI !  

Informējam, ka no 15. decembra 2016. gada stājas spēkā jaunās Bonitta Wellness un Bonitta Cosmetics elektroniskās lojalitātes kartes, ar kurām jūs saņemat
– 12% atlaidi pakalpojumiem, kosmētikas produktu iegādei. Dzimšanas dienas kalendārajā mēnesī, pakalpojumiem - 25% atlaide.

Klientiem, kuru pirkumi gada laikā ir virs 350 EUR, karte tiek izsniegta bez maksas.
Klientiem, kuri veikuši pirkumus par mazākām summām lojalitātes kartes cena ir 3 EUR.

Karte ir derīga 1 gadu un automātiski atjaunota, ja kopējais gada apgrozījums ir virs 350 EUR. Kartē tiks reģistrēti visi pirkumi. Par lojalitātes kartes īpašnieku iespējams kļūt, iegādājoties pakalpojumus, kosmētiku vai dāvanu kartes 150.00 EUR vērtībā. Sīkāka informācija par lojalitātes kartēm pie salona administratora.

DARBA LAIKS
Darba dienās 9:00 - 20:00 

Sestdienās 10:00 – 18:00 
(darba laiks var mainīties atbilstoši pierakstam)
Svētdienās – slēgts


Tālruņi pierakstam: +371 29147798, +371 67089158

Nokļūšana līdz Miera ielai 93:

 • ar automašīnu – ērtākā stāvvieta pie parka Klusajā ielā (vienvirziena iela braucot uz Mežaparku), pretī salonam - pāri tramvaja sliedēm;
 • ar 11. tramvaju – pietura Kazarmu iela;
 • ar 9. autobusu – pietura Kazarmu iela;
 • ar 49. autobusu – pietura Miera iela (nedaudz jāpaiet ar kājām pa Miera ielu uz priekšu);
 • ar vilcienu – Brasas stacija, 5 min., gājiens. 

Uz tikšanos Bonitta Cosmetics! 

 • Lūgums! Lai nodrošinātu Jūsu un citu klientu emocionālu komfortu procedūru laikā, ļoti lūdzam salona telpās runāt klusinātā balsī, kā arī mobiliem telefoniem jābūt izslēgtiem vai klusinātā režīmā! Paldies par sapratni.
 • Lūgums brīvi un atklāti izrunāt specifiskas problēmas, kas saistītas ar Jūsu veselību un vēlmēm. Informējiet savlaicīgi salona administratorus un meistarus, ja esat grūtniece, jums ir muskuļu vai saišu bojājumi, lietojiet A vitamīnu, antidepresantus, antibiotikas, fotosensibilizējošus vai keratolitiskus preparātus. Ja Jums ir alerģija uz jodu, medu, ēteriskām eļļām u.c., nopietna saslimšana, onkoloģija, pataloģija, sirds stimulatori vai liela izmēra metāla un cita materiāla implanti, ja nesen veikta operācija. Nav vēlams apmeklēt procedūras un masāžas, ja ir augsta temperatūra, iekaisumi un sievietēm īpašās mēneša dienas u.c.
 • Svarīgi! Procedūras, kurās izmanto ēteriskās eļļas nav vēlamas, ja lieto homeopātiskas zāles, grūtniecības laikā. Vēlams ēteriskās eļļas pārbaudīt ar alerģijas testu, ja Jums ir aizdomas par iespējamu alerģisku reakciju (jautāt administratoram, tests bez maksas).
 • Daudzās procedūrās un masāžās ir iekļauta sejas masāža. Ja nevēlaties to izmantot, lūdzam par to informēt meistaru vai administratoru pirms procedūras, masāžas.
 • Pamatā pakalpojumi un procedūras ir paredzētas gan sievietēm, gan vīriešiem, bet sadaļā Īpaši vīrietim ir procedūras ar specializēto, tikai vīriešiem paredzēto kosmētiku. Vīriešiem pirms sejas procedūrām bārdai ir jābūt noskūtai, lai maksimāli iedarbotos produkti.
 • Iespējams pieteikties individuālai bezmaksas konsultācijai, lai ieteiktu tieši Jūsu vajadzībai vēlamās procedūras, pakalpojumus (sastādīt kursveida programmu) un kosmētiskos līdzekļus.
 • Par procedūrām, kuras tiek iepriekš sagatavotas, kā arī rezervāciju, kuras ilgums ir lielāks par 3 stundām, tiek veikta priekšapmaksa 50% vai pilnas summas apmērā (pēc vienošanās). Savlaicīgi atceļot vai pārceļot rezervāciju ne vēlāk kā 12 stundas pirms rezervētā laika (darba dienu laikā), apmaksa tiek atgriezta 100% apmērā.
 • Būsim pateicīgi par Jūsu izpratni un attieksmi, ja neierašanās gadījumā savlaicīgi, ne vēlāk kā 3 stundas pirms rezervētā laika paziņosiet un atcelsiet reģistrēto pieteikumu ar vai bez priekšapmaksas. Ja procedūra, citi pakalpojumi netiek savlaicīgi, minimums 3 stundas iepriekš atcelti - iemaksātā nauda un dāvanu kartes tiek reģistrētas kā izmantotas. Ja klients atkārtoti, bez brīdinājuma neierodas un nesamaksā par rezervēto laiku, firmai ir tiesības klientu turpmāk bez priekšapmaksas neapkalpot.
 • Salonā Bonitta Cosmetics ir iespējams iegādāties DĀVANU KARTES jebkurā vērtībā sākot no 15.00 EUR. Iegādājoties dāvanu karti, klientu lojalitātes kartes atlaide un citas atlaides nav spēkā, izņemot speciālus gadījumus, kas tiek saskaņoti ar salona administrāciju. Izmantojot dāvanu karti, lojalitātes kartes atlaides darbojas tikai uz klientu pirktajām dāvanu kartēm. Dāvanu karšu vērtību nevar saņemt naudā, un tās ir jāuzrāda apmeklējot procedūru vai veicot pirkumu. Nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunota. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši kopš iegādes brīža.
 • Informācija organizācijām : Pērkot dāvanu kartes par summu virs 500.00 EUR atlaide - 15 %
 • Dāvanu kartēm virs 55.00 EUR piegāde bez maksas Rīgas robežās ar kurjeru.
              PATSTĀVĪGAJIEM KLIENTIEM AR LOJALITĀTES KARTI PAKALPOJUMIEM, KOSMĒTIKAI, AKSESUĀRIEM ATLAIDE – 12 %.
 • Informējam, ka no 15. decembra 2016. gada stājas spēkā jaunās Bonitta Wellness un Bonitta Cosmetics elektroniskās lojalitātes kartes, ar kurām jūs saņemat – 12% atlaidi pakalpojumiem un kosmētikas produktu iegādei.

  Klientiem, kuru pirkumi gada laikā ir virs 350 EUR, karte tiek izsniegta bez maksas. Klientiem, kuri veikuši pirkumus par mazākām summām lojalitātes kartes cena ir 3 EUR.

  Karte ir derīga 1 gadu un automātiski atjaunota, ja kopējais gada apgrozījums ir virs 350 EUR. Kartē tiks reģistrēti visi pirkumi. Par lojalitātes kartes īpašnieku iespējams kļūt, iegādājoties pakalpojumus, kosmētiku vai dāvanu kartes 150.00 EUR vērtībā.

  Pirkuma summas (arī par procedūrām un kosmētiskiem produktiem par īpašām cenām) tiek reģistrētas klienta LOJALITĀTES KARTĒ. Ja 6 mēnešu laikā pārsniedzat 700.00 EUR, Jūs dāvanā saņemat dāvanu karti 30.00 EUR vērtībā, kā arī dzimšanas dienas kalendārajā mēnesī  atlaide pakalpojumiem - 25%.

 • Procedūras sagatavošanas un klienta ģērbšanās laiks ir iekļauts norādītajā laikā.

Paldies, ka Jūs esat izvēlējušies mūsu pakalpojumus un produktus.
Cieņā, SIA Bonitta Cosmetics administrācija.

 • Mūsu rekvizīti:

  SIA BONITTA COSMETICS

  Reģ. Nr. 40103983600

  Juridiskā adrese: Miera iela 93 – 2, Rīga, LV – 1013

  Faktiskā adrese: Miera iela 93, Rīga, LV – 1013

  AS SEB banka, konta Nr. LV12UNLA0050023986892

   

Bonitta Wellness

Miera iela 93, Rīga 

Darba laiks:

darba dienās - 9:00 - 20:00
sestdienās - 10:00 - 20:00 (darba laiks pēc iepriekšēja pieraksta)
svētdienās - slēgts

Tālr. +371 67089158, +371 29147798

e - pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.