ĀDAS SLĪPĒŠANA – DERMABRĀZIJA

Ādas atjaunošana un korekcija ar mikrodermabrāzijas metodi, izmantojot korunda mikrokristālus un/vai dimanta kristāla uzgaļus visiem ādas tipiem
 
Droša un ļoti efektīva metode, kas ļauj kontrolēti veikt drošu ādas virsējā slāņa slīpēšanu, lai novērstu dažādus ādas defektus un stimulētu jaunas veselīgas ādas veidošanos. 

S37

Sejas zona ar ārstniecisku masku 55 min
36.00 EUR
S38

Sejas, kakla zona ar ārstniecisku masku 1 st.
42.00 EUR
S39


Sejas, kakla un dekoltē zona ar ārstniecisku masku vai Diamond masku
1 st. 20 min 46.00 EUR
S40Sejas zona ar jūras aļģu DNS masku un ACE vitamīniem nanokapsulās un ārstniecisku masku kakla, dekoltē zonai 1 st. 20 min 51.00 EUR
S41Sejas zona ar Blue Laminaria masku un kalogēna vai elastīna ampulu un ārstniecisku masku kakla, dekoltē zonai 1 st. 20 min 51.00 EUR

Pēc procedūras izteikts tūlītējs ādas stāvokļa uzlabojums: tīrāka, svaigāka, stingrāka, veselīgāka, gludāka un mirdzošāka āda ar vienmērīgāku ādas toni, maigāku faktūru. 

  • Ārstnieciska maska – tiek piemērota atbilstoši ādas indikācijai – kuperoze, acne u.c.
  • Diamond maska - ar savelkošu, ādu nostiprinošu, atjaunojošu, liftinga iedarbību.
  • Jūras aļģu DNA maska – dziļi mitrina, atjauno un izlīdzina.
  • Blue Laminaria maska – ultra efektīva maska ādas un audu tonusa, gluduma, kompaktuma atjaunošanai un uzturēšanai. Pievelk atoniskus audus un ādu (arī acu zonā), samazina maisiņus zem acīm. Atjauno un nostiprina sejas ovāla kontūru, pievelk dubultzodu.

SEJAS FITNESS ar ISOGEI VIP CLINIQUE aparatūru

Sejas muskuļu, audu, ādas nostiprināšana ar radikālu liftinga efektu. Piemērota visiem ādas tipiem

Rekonstruktīvi ārstnieciska iedarbība ar dziļo un virsējo muskuļu izometrisku treniņu sejai un kaklam, kas tiek elektroniski kontrolēts. Visdabīgākais, nesāpīgākais, efektīvākais veids, kā novērst novecošanās sekas: muskuļu, ādas noslīdējumu. Uzturēt sejas ovāla kompaktumu, muskuļu un ādas spraigumu, vitalitāti. Izlīdzināt dziļās mīmiskās grumbas, samazināt maisiņus zem acīm.
Pēc vienas procedūras Jūs redzat tūlītēju efektu: paceļas noslīdējušie plakstiņi, muskuļi, izlīdzinās dziļās mīmiskās grumbas. Zoda daļa iegūst izteiktāku kontūru. Tiek novērsta nogurušas sejas izteiksme, kas izceļ vecumu. Atvērtāks acu skatiens.
Jūsu izskats iegūst daudz jaunāku tēlu gan vizuāli, gan fizioloģiski.

Ieteicamais kurss: 10 – 15 reizes atkarībā no vecuma, un problēmas. Ar katru procedūras reizi būtiski uzlabosies muskuļu, audu, ādas stāvoklis. Kursa beigās iegūtais rezultāts būs ilgnoturīgs, jo reāli tiek dabīgā veidā saīsināti izstieptie muskuļi, kas pievelk sejas ādu un ovālu.

S34 Bez maskas
40 min

30.00 EUR

S35 Ar ārstniecisku masku
1 st. 10 min

40.00 EUR

S36 Ar Blue Laminaria masku
1 st. 25 min

44.00 EUR

Ievērībai:

  • Procedūras izometrisks treniņš: muskulis netiek stiepts, bet nospriegots, kā rezultātā palielinās muskuļa masa un muskulis iegūst noapaļotu formu, ja novecošanās rezultātā noslīdējis, vai dažādu iemeslu dēļ izstiepts. Seja atgūst izteiksmīgu un izteiktu sejas kontūru.

Bonitta Wellness

Miera iela 93, Rīga 

Darba laiks:

darba dienās - 9:00 - 20:00
sestdienās - 10:00 - 20:00 (darba laiks pēc iepriekšēja pieraksta)
svētdienās - slēgts

Tālr. +371 67089158, +371 29147798

e - pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.